Чи варто інвестувати в Monero

Monero, як і більшість криптовалют, зазнає труднощів у 2022 році на тлі побоювань щодо підвищення процентних ставок Федеральної резервної системи та наслідків війни в Україні. За рік, що минув, її ціна впала приблизно на 39%, внаслідок чого її загальна ринкова капіталізація склала близько 2,68 млрд доларів. Так що ж таке Monero, чому деякі користувачі криптовалют віддають перевагу саме її і чи буде вона відмінною інвестицією в 2022 році?

Що таке Monero?

Monero – це блокчейн-проект, мета якого – стати найкращою версією Bitcoin, найбільшої монети у світі. Придбати монету можна на https://www.bybit.com/kk-KZ/. Monero досягає цілей за рахунок вищої швидкості транзакцій та нижчої вартості, ніж у Bitcoin. Найголовніше, він відомий своїми повноваженнями конфіденційності, які дозволяють людям відстежувати транзакції. Monero досягає цього за рахунок використання приватної та публічної бухгалтерської книги, а потім з’єднує їх за допомогою глибокого шифрування. Це відрізняється від того, як працює Біткоін, оскільки всі транзакції зазвичай пропонуються в публічному ланцюжку.

В результаті, хоча це і складно, але можна відстежити транзакції Біткоіна і з’ясувати відправника та одержувача. Це пояснює, чому Федеральному бюро розслідувань (ФБР) удалося відстежити транзакції Біткоіна на мільярди доларів. У 2021 році ФБР вдалося відстежити мільйони доларів коштів, переданих хакерами Colonial Pipeline. Аналогічно, у 2022 році бюро вдалося відстежити та повернути біткоїни, які були вкрадені під час злому Bitfinex.

Тому Monero та інші конфіденційні монети стали популярними серед людей у дарк неті, які побоюються стеження з боку слідчих органів. Є кілька причин, через які Monero знизився за останні кілька місяців. По-перше, основною рушійною силою є Федеральна резервна система США, яка натякнула, що почне підвищувати процентні ставки у березні. Аналітики очікують, що цього року ФРС підвищить від трьох до семи ставок. ФРС також почала згортати свою програму купівлі активів.

Чи є Monero хорошою інвестицією у 2022 році?

Як уже говорилося, найбільшим ризиком для Monero та інших криптовалютів у 2022 році є ФРС, яка, як очікується, буде більш жорсткою. Це пояснює, чому монета різко впала цього року. Ці ризики, а також ризики, пов’язані з 51% атаками, збережуться і в 2022 році. Позитивним моментом є те, що ці ризики вже оцінені інвесторами. В результаті існує можливість того, що монета почне зростати, коли ФРС почне підвищувати відсоткові ставки. Це явище відоме як продаж на чутках та купівля на фактах.

Ще одним каталізатором, який підштовхне ціну XMR до зростання, стане ясність щодо нормативних актів. Чітке регулювання, особливо з боку Комісії з цінних паперів та бірж (SEC), стимулюватиме більше людей інвестувати у такі криптовалюти, як Monero. Так що подумайте, може вже час відвідати https://www.bybit.com/uk-UA/ та придбати монету.