Базові поняття у світі криптовалют

У світі криптовалют є багато різних особливостей. Тут ми обговоримо лише кілька понять, які можуть стати вам у нагоді.

Що таке ICO?

ICO – це первинне розміщення монет, спосіб залучення грошей для нової монети шляхом попереднього продажу перспективного токену. ICO викликають багато суперечок. З одного боку, деякі ICO виявилися шахрайством, з іншого боку деякі держави стурбовані тим, що ICO імітують цінні папери без дотримання правил обігу цінних паперів. Перш ніж брати участь у ICO, необхідно провести додаткове дослідження. Після проведення монети кращих проектів доступні на сайті https://www.bybit.com/kk-KZ/ та інших біржах.

Що таке токен?

Токен – це слово, яке має кілька різних значень у криптовалюті. Простіше кажучи, воно просто описує криптовалюту та її одиницю вартості (криптовалюта = токен). Наприклад, можна сказати: «У мене є 10 токенів біткоіну». Цей термін також іноді використовується для опису криптовалют, які існують у мережах інших монет. Наприклад, KIN ICO – це токен у мережі Ethereum. Нарешті, зашифровані біти даних, які містять ідентифікуючої інформації, також називаються «токенами», цей тип токенів також використовується в криптовалютах. Інакше кажучи, значення терміна залежить від контексту.

Як працюють транзакції?

Програмне забезпечення, зване криптовалютним гаманцем, використовується у поєднанні з номером рахунку та паролем (технічно — публічна адреса та закритий ключ). Закритий ключ (відомий лише його власнику, як і пароль) використовується для створення підпису, який дозволяє власнику переміщувати кошти в блокчейні. Потім транзакції закріплюються на блокчейні у послідовних блоках «майнерами». Майже всі криптовалюти працюють так.

Що таке вузол?

Оскільки криптовалюта є розподіленою, багато комп’ютерів по всьому світу повинні запускати програмне забезпечення. Будь-який комп’ютер, на якому запущено копію програмного забезпечення, є «вузлом». Повний вузол запускає повну копію блокчейну.

Як утворюються нові монети?

Коли транзакція створюється в гаманці, вона транслюється всім у мережі Біткоін. Щоб ця транзакція була додана до облікової книги, користувачі, які використовують програмне забезпечення для майнінгу, повинні вирішити криптографічні головоломки, які дозволять їм додати блок транзакцій до блокчейну. Нагородою за додавання блоку є нова криптовалюта. Таким чином, «майнінг» — це розгадування головоломок для гри в цифрового бухгалтера, а нові монети добуваються як винагорода за видобуток блоків транзакцій.

Чим безпечний Біткоін?

Біткоін безпечний з двох основних причин. У ньому використовується багато одностороннього шифрування, яке робить все, що зашифроване, практично неможливе для злому (це вимагає тонни роботи). Він розподілений, тому немає центрального програмного забезпечення для злому. Купити його можна на https://www.bybit.com/uk-UA/