Як реалізувати земельну ділянку на електронному майданчику УУБ

Багато землевласників почали цікавитись темою продажу земельної ділянки в Україні. Сьогодні є багато зацікавлених осіб, які не бажають упускати можливості нажитися на даному ціновому активі. Перешкодити їм здатна система Прозоро. Продажу, завдяки якій в Україні зламалася жодна корупційна схема. З цієї причини владою було прийнято низку законів, які закріпили продаж та передачу в оренду державних комунальних земель, незважаючи на їхнє призначення виключно на прозорих аукціонах.

Як реалізувати земельну ділянку на онлайн-аукціоні Прозорро.Продажі

В даний час завдяки відкритим аукціонам можна продати, здати в оренду або купити земельну ділянку державної, приватної чи комунальної власності. Для цього не потрібно їхати кудись і укладати договори, достатньо мати доступ до інтернету та пройти реєстрацію на одному з акредитованих майданчиків Прозорро.Продажі. Аукціони, які проходять у сучасному онлайн-форматі – чудова відповідь на те, як можна реалізувати земельну ділянку в Україні без корупції та хабарів.

На аукціонах системи Prozorro.Sale можна знайти земельні ділянки різного цільового призначення. Після реєстрації на майданчику Української універсальної біржі https://sale.uub.com.ua/news/yak-prodaty-zemlyu-v-ukraqini-na-onlajn-majdanchyku-sale-uub-com-ua можна знайти дуже вигідні пропозиції. На сайті можна вигідно продати такі категорії земель.

  • Сільськогосподарські;
  • Водного фонду;
  • Лісогосподарські;
  • Для будівництва громадських та житлових будівель;
  • Для зв’язку, транспорту, енергетики та оборони.

Перед вибором земельної ділянки слід зіставити всі критерії. Визначитись потрібно не лише з ціною, а й із місцем розташування наділу, адже це безпосередньо може впливати на прибутковість підприємства. Наявність інфраструктури поруч може збільшувати вартість земельного активу.

При продажу землі сільськогосподарського призначення слід враховувати обмеження, що існують на даний момент. Наприклад, на даний момент купувати такі ділянки можуть лише громадяни України і в невеликій кількості, максимальна площа яких не перевищує 100 гектарів на одного покупця.

Продати земельну ділянку на сайті Української універсальної біржі

Створивши особистий кабінет на сайті Української універсальної біржі, ви зможете отримати доступ до найбільшої в Україні бази електронних аукціонів із продажу та оренди різноманітних комунальних, державних та приватних активів. Досвідчені консультанти здатні проконсультувати кожного клієнта як можна ефективно продати свою земельну ділянку відкрито та прозоро.

Зручний інтерфейс сайту дає можливість швидко знаходити потрібні лоти, відсортувавши їх за площею, номером, регіоном, датою проведення та бюджетом. В особистому кабінеті можна подати заявку на вибраний лот та завантажити всі необхідні документи. Після перемоги між покупцем та продавцем буде підписаний договір.