УЕБ – котирування вартості природного газу та нафтопродуктів

На Українській енергетичній біржі торги відбуваються з дотримання всіх правил біржової торгівлі. Можливість скористатися перевагами системі є у юридичних та фізичних осіб, у котрих таке право виникло згідно з чинним законодавством. Для цього потрібно стати членом біржі та використати послуги брокерської контори, котра пройшла акредитацію на УЕБ.

Встановлення котирувань на УЕБ

Біржа сприяє формуванню вартості біржових котирувань на енергетичні ресурси. Під час своєї роботи біржа використовує котирування на енергетичні ресурси. Їх встановлюють на національному рівні. Біржа забезпечує кожного учасника надійними опціями та інструментами. Система створена для безпеки та прозорості. Вона дозволяє знищити корупцію на ринку ресурсів.

Щоб скористатися перевагами участі в електронних торгах на біржі, кожному учаснику потрібно:

  • Прочитати правила торгівлі на біржі.
  • На сайті біржі потрібно заповнити анкету та надіслати електронною поштою.
  • Отримати логін та пароль для доступу.
  • Брати участь в торгах, слідкуючи за графіком.

Система успішно функціонує не перший рік, створюючи всі необхідні умови для розвитку ринку. Дізнатися більше інформації про неї можна, якщо перейти на сайт www.ueex.com.ua/exchange-quotations/natural-gas/.

Прозорі та відкриті закупівлі на УЕБ

УЕБ стала надійним інструментом контролю закупівельної діяльності. Вона організовує прозору систему закупок. Завдяки торговим операціям в електронній формі з ринку вдається прибрати незаконні маніпуляції закупівельних менеджерів.

Чим більше корупції в сфері постачання компанії, тим більше вдається зекономити грошей, якщо перевести закупівельну діяльність в електронну форму.  Система електронних торгів Прозорро.Продажі дозволяє створити прозорі та відкриті умови ведення торгів, використовувати точні біржові котирування.

Українська енергетична біржа надає широке коло постачальників, дозволяє уникнути впливу неринкових механізмів, допомагає скористатися зручними та ефективними технологіями проведення торгів. Замовники отримують повністю ліквідний ринок, де можна купити товари та послуги за найкращою ринковою ціною. Постачальникам в свою чергу вдається отримати величезний простір збуту товарів та послуг.

Постачальники, у свою чергу, отримують безмежний простір для збуту товарів та послуг.