Продаж лісу-кругляка сосни в Житомирі на майданчиках Прозорро.Продажі.

З квітня 2021 року почав діяти експериментальний проект з торгівлі деревиною на Прозорро.Продажі. А до цього можна було придбати ліс-кругляка у великих обсягах в Житомирі, Києві, Одесі та інших містах України. Завдяки цій системі, все відбувається відкрито, доступно та чесно. Тобто, кожен бажаючий може перевірити правильність проходження даного процесу. Всі учасники знаходяться в справедливих конкурентних умовах, що також забезпечує чесність організатора аукціона. Цікаво те, що всі заявки на участь в аукціоні подаються анонімно. Це гарантує, що не буде можливості заздалегідь обрати “свого” покупця. Насправді за останні роки дохід становить приблизно 37,5 млрд грн. 

Це підтверджує той факт, що дана система дієва і нею користується велика кількість громадян. Тобто домовленостей та корупційних схем не використовують. Всі кошти, які отримують за лоти, йдуть до бюджету держави, а не до зацікавлених осіб, що контролюється. Проведення відкритих аукціонів з продажу деревини, саме через електронну систему Прозорро.Продажі допомагає встановлювати реальну, ринкову ціну за виставлені лоти. Ці аукціони допомагають розвивати приватний бізнес на чесному ринку. Але варто зазначити, що поки на аукціонах з продажу необробленого лісу у Житомирі та інших містах виставляються лоти вартість від 200 тис. грн. і обсягом від 150 куб. м. 

Купівля сосни-кругляка в Житомирі на Прозорро.Продажі.

Користуються електронними майданчиками торгу, тому що, і в Житомирі, і в будь-якому місті України є можливість купити деревину за справедливою ціною ринку, без махінацій. Окрім лісу-кругляка сосни на аукціонах можна знайти інші види дерев, такі як, ясен звичайний, тополя тремтяча, дуб широколистий, вільха чорна повисла береза та інші різноманітні дерева. Отже, перед вами з’являється великий асортимент деревини. Головне те, що ви можете придбати даний лот вигідно для вас. 

Тож, приймайте участь в аукціонах з продажу кругляка сосни та інших порід дерев перейшовши за посиланням:https://megasale.com.ua/prodam-lis-kruglyak-sosny-u-zhytomyri-na-prozorro-sale/.  Для участь, просто потрібно зареєструватися в системі Прозорро.Продажі, н аодному з майданчиків. Також за цим посиланням можна знайти більше інформації про онлайн-торги. Адже на Прозорро.Продажі виставляють не тільки лоти лісу. Ви можете придбати арештоване майно, ділянку землі та інші активи.