Особливості торгів з продажу лісної деревини

Одна з особливостей формату тендерів – це постійне розширення сфери впливу даної процедури. Ще якихось 5 років тому електронні торги були створені виключно для проведення прозорих державних закупівель. З часом ситуація досить серйозно змінилась і з’явилась величезна кількість підгруп торгів.

На сьогодні для вас не буде проблемою питання пошуку тендеру з автомобілями, нерухомістю, земельними ділянками і навіть лісом. Особливої уваги заслуговує останній пункт, так як мова йде про стратегічні ресурси країни.

Варто зазначити, що є окремі групи деревини, яка не може виставлятися на продаж. Мова йде про ту сировину, яка знаходиться в резервах країни й можуть використовуватись в сфері безпеки. Якщо робити все правильно, то шанси на перемогу в такому тендері має кожен.

Все що вам потрібно зробити – це скористатися послугами сайту tender.uub.com.ua, що зробити не так важко. Сервіс максимально зручний и користуватися ним дуже просто.

Що потрібно знати про такі торги?!

Якщо вам раніше не доводилось брати участь в такому форматі електронних торгів, то є сенс попередньо ознайомитись з декількома важливими моментами, які дійсно не будуть зайвими:

  • Обмеження – варто пам’ятати про те, що є певні обмеження, які не дозволяють учасникам купувати невеликі обсяги деревини. Відповідно, в таких торгах частіше беруть участь більш серйозні компанії та меблеві підприємства;
  • Вибір класу сировини – важливо пам’ятати про те, що згідно з європейською класифікацією, сировина поділяється на 4 категорії. Чим вищим є сорт деревини, тим дорожчою вона буде;
  • Оформлення заявки – коли мова заходить про сировину стратегічного значення. Також, особлива увага приділяєтеся прозорості всіх учасників торгів. Тому, наявність навіть самих дрібних помилок буде приводом для того, що отримати відмову;
  • Типи деревини – ще одним важливим завдання є вибір підходящого типу сировини. Тут ви вже відштовхуєтесь від власних потреб. Тому, вам потрібно визначитись з тим, яка сировина є цікава безпосередньо для вас. Це може бути сосна, дуб, вільха й так далі.

Знайти якісну сировину на сучасних електронних майданчиках не так важко. Більшою проблемою є оформлення й подача заявки. До цього питання потрібно підходити максимально відповідально й намагатися враховувати всі сторонні моменти, які можуть мати вплив на результат.